Reklamní předměty

Pokud hledáte pro své klienty a odběratele vhodný reklamní dárek, který by měl prezentovat Vaší firmu, pak jsme tu právě pro Vás.

Zajistíme Vám reklamní předměty od běžných dárků (tužka, zapalovač, vizitkář) po speciální dárkové zboží (archivní dovozové víno s keramickým přebalem, vonné stromečky s individuálním potiskem), které leckdy není uvedeno v běžném katalogu.

Obracejte se na firmu Pragoline s.r.o., která je připravena splnit Vaše požadavky!

Vzhledem k mnohatisícovým položkám zboží a změnám kurzů měny vytváříme vždy pro naše klienty aktuální cenovou nabídku, individuálně pro každou zakázku. Ceny jsou sestavovány dle množství odebraného zboží, použité technologie, výběru materiálu odběratelem i dle platebních podmínek (množstevní slevy, slevy za platbu v hotovosti).

Jak na to?

Nemáte li žádnou představu o vhodném reklamním předmětu, zašleme Vám náš katalog reklamních předmětů, kde je celý sortiment uveden.
Po užším výběru z dodaných katalogů Vám fyzicky dodáme vzorky vybraného zboží, aby jste měli reálnou představu o reklamním předmětu.
Po odsouhlasení vzorku upřesníme cenovou kalkulaci (množství, počet barev atd.) a Vaše zakázkaOn-line katalog je připravena k výrobě.

Speciální nabídka

Možnost prezentace Vaší firmy v publikacích vydávaných nakladatelstvím Pragoline. Publikace s Vaším logem a údaji o firmě je pak reprezentativním dárkem pro Vaše klienty.

Online katalogy:

Pragoline katalog 1 2024

 

Pragoline katalog 2 2024